دواک

استیکرهای معطر برای ماسک: راهی جدید برای خوشبو شدن در روزهای پاندمی کرونا! - دواک

استیکرهای معطر برای ماسک: راهی جدید برای خوشبو شدن در روزهای پاندمی کرونا!

توسط : مدیر سایت
آخرین به روز رسانی : 4 ماه پیش
اشتراک گذاری :


در این مقاله خواهید خواند :استیکر معطر ماسکرایحه استیکر های معطر ماسک

همان‌طور که همگی می‌دانیم، استفاده از ماسک صورت در شرایط پاندمی کرونا ضرورت دارد، چون با این ماسک‌ها هم به حفظ سلامتی خودمان و هم به حفظ سلامتی دیگران کمک می‌کنیم؛ اما همین ماسک‌ها هستند که لذت بوییدن عطرها، اشیای طبیعی، غذاها و بسیاری از چیزهای دیگر را از ما گرفته‌اند. می‌توان گفت که تجربه لذت بردن از عطرها تا حدود زیادی صرفا به فضاهای شخصی و خصوصی محدود شده است. با این‌حال کمپانی فرانسوی Officine Universelle Buly à Paris برای مقابله با این معضل جدید، محصول نوآورانه و خاصی را عرضه کرده است که «استیکر معطر ماسک» نام دارد.

استیکر معطر ماسک

در بخشی از توضیحات ارائه‌شده در سایت Officine Universelle Buly می‌خوانیم: «دوران‌های سخت و ناامیدکننده نیازمند اقداماتی متناسب با این سختی و ناامیدی هستند. کمپانی Officine Universelle Buly دیگر نمی‌توانست این وضعیت را تحمل کند که حتی هوای بهاری هم نتواند از سد ماسک‌های ما بگذرد. صورت‌های ما پشت ماسک‌های محافظ سفید یا آبی حبس شده‌اند و ما در سکوت نفس می‌کشیم و رنج می‌بریم، درحالی که هر لحظه خودمان را از آزادی‌های طبیعی محروم کرده‌ایم. اساسی‌ترین و اولیه‌ترین حق زیست‌محیطی از ما سلب شده است؛ یعنی حق داشتن یک فضای سالم. بنابراین تحقیقات گسترده Officine Universelle Buly را در طراحی استیکرهای معطر یاری کردند تا بلکه از این راه کمی هوای تازه و خوشبو به زندگی ما بازگردد. تنها شعار ما این است: هر ماسک،‌ یک استیکر».

رایحه به‌کاررفته در این استیکرهای معطر دارای سرشتی ساده و طراوت‌بخش هستند و برپایه ترکیبات طبیعی و نابی از اکالیپتوس، نعناع و لیموترش شکل گرفته‌اند. این استیکرهای ضدعفونی‌شده و گالوانیزه‌شده، روح تازه‌ای به استفاده روزانه از ماسک‌ها می‌بخشند و نت‌های آروماتیک خودشان را به‌خوبی پخش می‌کنند. این استیکرهای یک‌بار مصرف طوری طراحی شده‌اند که مثل وصله به قسمت بیرونی ماسک متصل شوند. بسته به نوع ماسکی که استفاده می‌کنید، این استیکرها نهایتا تا 6 ساعت روی هر ماسک دوام می‌آورند.

 


نویسنده: میگل ماتوس

ترجمه: ندا احمدلو

منبع: Fragrantica

بازدید : - بار دسته بندی : نقد و بررسی تاريخ : 2 سپتامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.