درباره دِوَک

مجموعه دِوَک با هدف جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی و ارائه خدمات مشاوره در راستای راه اندازی یا خرید بیزنس های موفق در سال 2010 در ایالت بریتیش کلمبیا کانادا (شهر ونکوور) شروع به فعالیت نمود. این مجموعه دارای طیف گسترده ای از مشتریان از اتباع کشور های مختلف بوده و اغلب مشتریان را اتباع چینی و روسی تشکیل می دهند.
دِوَک در کشور ایران در راستای ارائه خدمات مشاوره صحیح اخذ اقامت از طریق تحصیل فرزندان و یا خرید بیزنس با موسسات برتر اعزام دانشجو و شرکت های خدماتی از این دست همکاری و ارائه خدمات می نماید. مشاوره “صحیح” ، به دور از بزرگ نمایی و رعایت اصل صداقت بزرگترین الزمه یک همکاری حرفه ای می باشد. لذا این اصول همواره سرلوحه فعالیت مجموعه بوده و بزرگترین افتخار دِوَک راهنمایی صحیح مشتریان با دقت به جزئیات می باشد.
شایان ذکر است درسال 2013 در راستای تقاضای مشتریان خدمات مربوط به اقامت از طریق کارآفرینی در کشور استرالیا (188-Subclass) با همکاری وکلای رسمی سازمان مهاجرت استرالیا (MARA) در زمره خدمات مجموعه قرار گرفت.

مشاوره حضوری

برای دریافت مشاوره و ارزیابی حضوری جهت تعیین نحوه و پروسه مهاجرت خود با ما تماس بگیرید.
مدت زمان هر جلسه 45 دقیقه می باشد.

مشاوره غیر حضوری

برای دریافت مشاوره و ارزیابی غیر حضوری از طریق تلفن یا اسکایپ با دفاتر ایران ، کانادا و یا استرالیا امکان پذیر می باشد.

مشاوره ثانویه

این نوع مشاوره برای آن دسته از متقضیانی می باشد که درخواست قبلی ناموفق داشته و نیاز به ریشه یابی و حل مشکل می باشد.

برنامه های تحصیلی کانادا

متقاضیانی که قصد تحصیل در سیستم آموزشی کشور کانادا برای خود یا فرزندان خود را دارند می توانند از برنامه های این قسمت و آخرین جزئیات آن بازدید نمایند.

برنامه های کار آفرینی کانادا

متقاضیانی که ضمن دریافت اقامت دائم قصد ایجاد یک کسب و کار سود آور در کشور کانادا را دارند می توانند از برنامه های این قسمت و آخرین جزئیات آن بازدید نمایند.

برنامه های کار آفرینی استرالیا

متقاضیانی که ضمن دریافت اقامت دائم قصد ایجاد یک کسب و کار سود آور در کشور استرالیا را دارند می توانند از برنامه های این قسمت و آخرین جزئیات آن بازدید نمایند.